fbpx

Софіївська Борщагівка
вул. Абрикосова, 3Б

Софіївська Борщагівка
вул. Братська, 24

Софіївська Борщагівка
вул. Лесі Українки, 12

Розклад занять

Розклад групових занять

Понеділок

  • CrossFit (I) A

    -

  • Aqua-Interval / ABT (I)

    -

  • Zumba (I)

    -

  • Step (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

  • Circular (I)

    -

Вівторок

  • Hatha Yoga

    -

  • Hatha Yoga

    -

  • Tabata (I)

    -

  • Fitness Yoga (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • CrossFit (I) / Aqua ABT / Zumba (I)

    -

  • Open Water / Hatha Yoga

    -

Середа

  • Aqua ABT / Body Sculpt (I)

    -

  • Zumba (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

  • Functional training (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • Circular (I)

    -

Четвер

  • Hatha Yoga

    -

  • Hatha Yoga

    -

  • Dance Mix (I)

    -

  • Гнучке тіло (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • CrossFit (I) / Aqua noodles / Zumba (I)

    -

    на спортивному полі

  • Open Water / Hatha Yoga

    -

П'ятниця

  • Aqua-Medium / Interval (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • Barre (I)

    -

  • Functional training (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

Субота

  • Open Water / Гнучке тіло (I)

    -

  • CrossFit (I) / Aqua Medium

    -

Неділя

  • Zumba (I)

    -

  • Barre (I)

    -

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • CIRCULAR (I)

    -

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

Розклад групових занять

Понеділок

  • Afra Latina (I)

    -

  • PUMP (I)

    -

  • STEP+ABS (I) / Stretching (II) / TRX (II) (A)

    -

  • Pilates (II)

    -

  • ZUMBA (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

Вівторок

  • Functional training

    -

  • Circular (I) / Fitness Yoga 11:30 (II)

    -

  • Fly yoga (II) A

    -

  • Functional training (online)

    -

  • High Heels (II) / Upper Body (I)

    -

Середа

  • Afra Latina (II) / Upper Body (I)

    -

  • Step (I)

    -

  • Body Sculpt (I) / Pilates (II) / TRX (II)

    -

  • Step (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

Четвер

  • ABT (I)

    -

  • Core (II) / Circular (I)

    -

  • Stretching (I) 12:00 / Fly Yoga (II) (A) 12:30

    -

  • Functional training (online)

    -

  • Pilates (I) / High Heels (II) A

    -

П'ятниця

  • Afra Latina (I)

    -

  • Tabata (I)

    -

  • Pilates (I) / Stretching (II) / TRX (II) A

    -

  • Stretching (I)

    -

Субота

  • CIRCULAR (I)

    -

Неділя

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • CIRCULAR (I)

    -

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

Розклад групових занять

Понеділок

  • Hatha Yoga (II)

    -

  • Upper Body (I)

    -

  • Pilates (I) online

    -

  • Stretching (I)

    -

  • Step (I)

    -

  • Hatha Yoga (II)

    -

Вівторок

  • Step (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

  • TRX (II) A / Tae bo (I)

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

Середа

  • Hatha Yoga (II)

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

    (онлайн і запис до 3х осіб)

  • Fitness Yoga (I)

    -

  • Functional training (I)

    -

  • Hatha Yoga (II)

    -

Четвер

  • Zumba (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • TRX (II) A / Tae bo (I)

    -

    на спортивному полі

  • Body Sculpt (I)

    -

П'ятниця

  • Hatha Yoga (II)

    -

  • ABT (I)

    -

  • Stretching

    -

    Онлайн (запис до 3х осіб)

  • Fitness Yoga (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • Hatha Yoga (II)

    -

Субота

  • Pilates (I)

    -

  • TRX (II)

    -

Неділя

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • CIRCULAR (I)

    -

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя