fbpx

Софіївська Борщагівка
вул. Абрикосова, 3Б

Софіївська Борщагівка
вул. Братська, 24

Софіївська Борщагівка
вул. Лесі Українки, 12

Розклад занять

Розклад групових занять

Понеділок

  • Aqua-Interval

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

  • Stretching (II)

    -

  • Step (I)

    -

  • Aqua Core

    -

  • ABT (I)

    -

  • Stretching (II)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

Вівторок

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • ABS+Stretching (I)

    -

  • Реабілітація (II) (A)

    -

  • Tabata (I)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

  • Дихальна гімнастика (II) (A)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • МФР (I) (A)

    -

  • CrossFit (A)

    -

  • Zumba (I)

    -

  • Circular (II)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

  • High Heels (I) (A)

    -

Середа

  • Aqua ABT

    -

  • Dance Mix (I)

    -

  • Гнучке тіло (I)

    -

  • Pump (I) (A)

    -

  • Barre (II)

    -

  • Aqua-Interval

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

  • Balance (II)

    -

  • Шпагат (I) (A)

    -

Четвер

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • ABS+Stretching (I)

    -

  • Реабілітація (II) (A)

    -

  • Interval (I)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

  • Дихальна гімнастика (II) (A)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • МФР (I) (A)

    -

  • CrossFit (A)

    -

  • Zumba (I)

    -

  • Circular (II)

    -

  • High Heels (I) (A)

    -

П'ятниця

  • Aqua Core

    -

  • Circular (II)

    -

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

  • Functional training (I)

    -

  • Aqua-Mix

    -

  • ABS+Stretching (I)

    -

  • Kangoo Jump (I) (A)

    -

Субота

  • Butt on Fire (II) (A)

    -

  • Dance Mix (I)

    -

  • Гнучке тіло (I)

    -

  • CrossFit (A)

    -

  • Aqua Medium

    -

Неділя

  • Barre (II)

    -

  • Zumba (I)

    -

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • CrossFit Teens (10-16) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

Вівторок

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

Середа

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

Четвер

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • CrossFit Teens (10-16) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

П'ятниця

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

Субота

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-14) (A)

    -

Неділя

Розклад групових занять

Понеділок

  • TRX (II) (A)

    -

  • PUMP (I)

    -

  • Step+ABS (I)

    -

  • Pilates (II)

    -

  • Functional training (I)

    -

  • High Heels (I) (А)

    -

Вівторок

  • Pilates (II)

    -

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Core (I)

    -

  • Functional (I)

    -

  • Upper Body (I)

    -

Середа

  • TRX (II) (A)

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

  • Pilates (II)

    -

  • Animal Flow (I) (A)

    -

  • Step (I)

    -

  • High Heels (II) (A)

    -

Четвер

  • ABT (I)

    -

  • Circular Pro (I) (A)

    -

  • Stretching (I)

    -

  • Dance Mix (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

П'ятниця

  • Tabata (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

  • ABS+Stretching (II)

    -

  • Animal Flow (I) (A)

    -

  • Circular (I)

    -

  • High Heels (II) (A)

    -

Субота

  • Total Body Workout (I) (A)

    -

  • Circular (I)

    -

  • Zumba (I)

    -

Неділя

  • Butt on Fire (I) (A)

    -

  • Barre (I) (A)

    -

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • Jazz Funk 7-12 (II) (A)

    -

  • Бокс (6-15) (А)

    -

  • Jazz Funk (13-15) (II) (A)

    -

Вівторок

Середа

  • Jazz Funk 7-12 (II) (A)

    -

  • Бокс (6-15) (А)

    -

  • Jazz Funk (13-15) (II) (A)

    -

Четвер

П'ятниця

  • Jazz Funk 7-12 (II) (A)

    -

  • Бокс (6-15) (А)

    -

  • Jazz Funk (13-15) (II) (A)

    -

Субота

Неділя

Розклад групових занять

Понеділок

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Upper Body (I)

    -

  • Pilates Fitball (II) A

    -

  • Stretching (II)

    -

  • Step (I)

    -

  • Yo.Fit (II)

    -

Вівторок

  • Functional (I)

    -

  • Stretching (I)

    -

  • Aqua noodles

    -

  • Dance Mix (I)

    -

  • Aqua-medium

    -

  • Stretching (I)

    -

Середа

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

  • Pilates (II)

    -

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

  • Yo.Fit (II)

    -

Четвер

  • TRX (II) (A)

    -

  • Stretching (II)

    -

  • Aqua-medium

    -

  • TAE-BO (I)

    -

  • Aqua noodles

    -

  • Body Sculpt (I)

    -

П'ятниця

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • ABT (I)

    -

  • Pilates (II)

    -

  • Fitness Yoga (II)

    -

  • Yo.Fit (II)

    -

Субота

  • Interval (I)

    -

  • Pilates (I)

    -

Неділя

Розклад дитячих групових занять

Понеділок

  • Swimming Kids (9-11) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

Вівторок

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

Середа

  • Swimming Kids (9-11) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

Четвер

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

П'ятниця

  • Swimming Kids (9-11) (A)

    -

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

Субота

  • Swimming Kids (7-10) (A)

    -

  • Swimming Kids (11-15) (A)

    -

Неділя

Назад
Telegram
Viber
Messenger