fbpx
Л. Украинки, 12
+38(044)379-38-50 +38(050)969-09-93
Братская, 24
+38(067)325-3-936 +38(067)373-3-031
Абрикосовая, 3Б
+38(067)577-72-10 +38(067)507-51-28 -
К победе всего шаг - тренируйся и побеждай
всей семьей в "Софiя Sport"!
Братская, 24 с. Софиевская Борщаговка
Л. Украинки, 12 с. Софиевская Борщаговка
Абрикосовая, 3Б с. Софиевская Борщаговка

Зал групповых программ, 2

Зал групповых программ, 2

Время Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:15
10:00
11:00 Pilates RING Stretching Fitness Yoga Pilates Mat Wоrk
12:00
13:30 Yoga PRO*
19:00 TRX*
20:00 Hatha Yoga Stretching Hatha Yoga

Аеробні заняття:

Aerobic basic – введення в класичну аеробіку. Навчання базовим рухам і правильній техніці виконання вправ. Рекомендується для клієнтів початкового і середнього рівня підготовки (55 хв)

AeroMix – аеробіка в поєднанні з оригінальними різноманітними танцювальними рухами. Рекомендується для клієнтів середнього та високого рівня підготовки. (55 хв)

Step basic – аеробне тренування з використанням степ-платформи, спрямоване на поліпшення роботи серцево-судинної і дихальної систем. Проста хореографія, нескладні комбінації. Навантаження середньої інтенсивності. Рекомендується для клієнтів початкового і середнього рівня підготовки. (55 хв)

Step I – запальне аеробне тренування з використанням степ-платформи. Спрямована на поліпшення роботи серцево-судинної і дихальної систем. Складна хореографія, комбінації середньої складності. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Рекомендується для клієнтів середнього та високого рівня підготовки. (55хв)

Interval Step – високоінтенсивне тренування з чергуванням аеробного та силового навантаження і використання степ-платформ, боді-барів, гантелей і ін. Регулярні заняття дозволяють в короткі терміни позбавитися від зайвого жиру і отримати гарне рельєфне тіло. Рекомендується для клієнтів середнього та високого рівня підготовки. (55хв)

Cardio Kick — високоінтенсивне кардіотренування, що поєднує в собі ударні вправи та силовий тренінг, навчання техніці виконання ударів руками і ногами. Тренування розвиває силу, витривалість, гнучкість, хорошу реакцію і баланс, покращує роботу серцево-судинної і дихальної систем. Знімає стрес. Рекомендується для клієнтів середнього та високого рівня підготовки. (55хв)

Силові заняття:

Bosu (both sides up) – силове тренування на всі групи м’язів з використанням спеціального обладнання BOSU. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Рекомендується для клієнтів будь-якого рівня підготовки. (45 хв)

Super sculpt – силове тренування на всі групи м’язів з використанням додаткового обладнання (штанги, боді-бари, гантелі) і без нього. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Рекомендується для клієнтів будь-якого рівня підготовки. (55 хв)

New Functional – силове тренування на всі групи м’язів з використанням спеціального обладнання Med Boll та еспандер. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Рекомендується для клієнтів будь-якого рівня підготовки. мяч та еспандери. Рекомендується для середнього рівня і підготовлених (55 хв)

ABT – (abdominal, bums and things) силовий клас для тренування м’язів ніг, сідниць, а також м’язи кора. Рекомендується для всіх рівнів підготовленості (55 хв)

Upper Body – силовий урок для тренування м’язів верхньої частини тіла (руки, плечі, груди, спина і пресу). Для будь-якого рівня підготовленості (55 хв)

Танцювальні заняття:

Сальса&Бачата – клас спрямований на розвиток танцювальних навичок, координації, почуття ритму, пластики з елементами латиноамериканських танців. Рекомендується для будь-якого рівня підготовленості (55 хв)

Zumba – унікальна танцювальна фітнес-програма, яка поєднує в собі сучасну музику, і запальні рухи, завдяки цьому під час тренування створюється відчуття присутності на феєричній фітнес вечірці в стилі латинської Америки. Рекомендується для будь-якого рівня підготовленості (55 хв)

Заняття по програмі «Розумне Тіло»

Pilates Mat Wоrk – комплекс вправ для всього тіла, який дозволяє зміцнити м’язовий корсет, розвинути гнучкість, рухливість суглобів і хребта, еластичність зв’язок, силу, координацію, силову витривалість, зняти нервово-м’язову напругу. Рекомендується для клієнтів усіх вікових категорій і рівнів підготовки. (55 хв)

Stretching – комплекс вправ на розтягнення м’язів всього тіла, спрямований на розвиток гнучкості, рухливості суглобів, поліпшення міжм’язової координації, релаксація, відновлення м’язів після інтенсивних силових тренувань. Рекомендується для будь-якого рівня підготовки. (45 хв)

Morning stretching — ранковий комплекс фізичних вправ, активізує діяльність функціональних систем організму, сприяючи більш швидкому переходу від сну до бадьорості та підвищення загального тонусу. Правильно підібраний комплекс фізичних вправ позитивно впливає на функції органів дихання, кровообігу, діяльність м’язово-суглобового апарату, посилює перистальтику кишечника. (45хв)

Sunrise workout — система вправ, спрямована на пробудження організму, а також зміцнення і тонус м’язів, поліпшення постави, гнучкості, почуття рівноваги, на єднання тіла і розуму і створення більш стрункої фігури. (55хв)

Power stretching* — це комплекс фізичних вправ, призначений для підвищення еластичності м’язів, збільшення гнучкості і рухливості суглобів у форматі міні групи для індивідуального підходу для кожного клієнта. (45хв)

Фітнес МАМА* — тренування для вагітних, яка враховує особливості жіночого організму в період вагітності. Дана форма вправ вважається кращим методом для вагітної жінки підготуватися до народження дитини. (55хв)

Заняття змішаного формату:

Functional training – унікальна тренувальна програма. Одне з найбільш енергоємних занять, розвиваючих всі основні рухові якості людини. Рекомендується для середнього рівня і підготовлених (55 хв)

ABS+ Stretching – (abdominals) клас змішаного формату для тренування м’язів кора із використанням вправ на гнучкість, розслаблення м’язів і поліпшення рухливості суглобів. Рекомендується для клієнтів будь-якого рівня підготовки. (55 хв)

Circular training* — це високоінтенсивна методика, якою користуються для підвищення витривалості, боротьби із зайвою вагою і під час роботи на рельєф тіла. Кругове тренування збільшує силову і аеробну витривалість, а також запускає процеси для зменшення проценту жиру. Рекомендується для клієнтів середнього та високого рівня підготовки.

TRX* – це ефективні функціональні тренування з власною вагою для мʹязів всього тіла. TRX дозволяють виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги. Рекомендується для середнього рівня і підготовлених (55 хв)

Military Fitness* — інтенсивна загальнофізична підготовка, яка включає наступні дисципліни: Адреналіновий кардіо тренінг (інноваційна методика фізпідготовки); функціональний тренінг; Крав-Мага (елементи ізраїльської системи рукопашного бою); Армійський тактичний страйкбол; Основи тактичної і парамедицины; Основи спеціальної психології та навчання діям в екстремальних ситуаціях. (90хв)

Єдиноборства:

Рукопашний Бій* – вид бойового мистецтва в якому вивчається техніка та елементи ударів рук, ніг, а також техніка та елементи боротьби на заняті розвивається увага, реакція, інтуїція, сміливість. Рекомендується для будь-якого рівня підготовленості (55 хв)

* — платний клас

«STG» – (Small Training Groups) Шановні клієнти ФК «Софія Sport» пропонує нашим клієнтам новий унікальний формат групових занять. Подробиці у адміністраторів рецепції.


Фитнес клуб "Софiя Sport"